Całe UK 07 513 177 770 Pn-Pt 09:00 - 18:00 Sob 10:00 - 14:00
Masz zadłużenie na Wyspach? Zobacz, co należy zrobć, aby się ich pozbyć!
Iza Kwiatkowska| 2017-07-19 00:00:00| Komentarze:
Kiedyś usłyszałam bardzo mądrą uwagę na temat Polaków, którzy często w zetknięciu z osobistym problemem stosują metodę „jasam”. Specjalnie napisane razem, bo brzmi to najczęściej z ust Polaków, jak bliżej nie określone japońskie słowo. Prawda jest jednak taka, że zawsze jest jakieś wyjście z zadłużenia, a zwłaszcza na Wyspach. Długi mogą nas przerastać, przerażać i wreszcie przejąć nad nami kontrolę. A my mówimy, że to nad nimi należy przejąć kontrolę, a także, iż należy odzyskać płynność finansową i przyjazną kontrolę nad swoimi pieniędzmi.


Od czego zacząć proces oddłużania?

Zdecydowanie od zmiany swoich wszystkich długów w jedną minimalną i przyjazną ratę. Za pomocą skutecznych narzędzi można spowodować, aby nasze odsetki zostały zamrożone, zaś wszelkie działania naszych wierzycieli i kredytodawców w stosunku do nas po prostu wstrzymane. Tak, to możliwe. Mało tego! W sytuacjach bardziej skomplikowanych można także wstrzymać również wszelkie działania prawne i windykacyjne. To jedyne wyjście, aby odzyskać święty spokój i - co za tym idzie - przestać otrzymywać telefony i listy stawiające ciągle to nowe finansowe poprzeczki i wymagania.

Czy oddłużanie bez wsparcia specjalistów jest możliwe?

Z programów oddłużeniowych w UK korzysta rocznie prawie 30 tys. osób już od 2009 r. W państwach Unii Europejskiej już w latach dziewięćdziesiątych XX wieku utrwaliło się przekonanie, że wyłączenie na zawsze zadłużonych obywateli z życia gospodarczego i społecznego jest niekorzystne dla gospodarki narodowej. Z tego powodu ustawodawcy krajów Europy Zachodniej wprowadzili unormowania w sprawie upadłości konsumenckiej. Ale czy to jedyne wyjście? Nie! Każdy, kto sam przed sobą umie się przyznać, że jego zadłużenia go przerastają i przez to jego życie na Wyspach przestało się opłacać, powinien skorzystać z pomocy specjalistycznych firm, takich m.in. jak IM DEBTBUSTERS LTD. A tym samym uchronić się przed koniecznością (wcześniej czy później) ogłoszenia kosztownego bankructwa i licytacji majątku.

Niestety z długami nie ma żartów!

Warto pamiętać, że poza oczywistymi skutkami długów są jeszcze te, których czasem nie dostrzegamy. Długi są bowiem powodem wielu złych następstw. Są powodem do smutku, życia w samotności, kłótni rodzinnych, rozstań, rezygnacji z własnej samorealizacji i wreszcie łamania obietnic. Jedne długi potrafią jak zaklęte pociągać za sobą następne. Fachowcy nazywają to „pętlę” lub „spiralą długów”. Człowiek czuje się jak w matni i jak zakodowany popełnia kolejne głupstwa. Ta nierówna walka potrafi pochłonąć bez reszty, a długi i tak najczęściej pozostają nie wzruszone. Podsumowując - najskuteczniejszą metodą w takich przypadkach jest - mówiąc wprost - wsparcie finansowe i szansa „resetu”.

Autorzy
Agnieszka Niewiatowska
Konsultant ds. oddłużania
Iza Kwiatkowska
Specjalista OddluzanieUK.com
Karina Dolak
Specjalista do spraw selekcji dokumentów